Naše služby

Rychlá realizace

V případě objednávky obratem zajistíme komponenty a DPS. Jsme zaměřeni na výrobu malých sérií a proto osazujeme SMD do 2 – 3 pracovních dnů. Pokud nás oslovíte, čekejte rychlou odezvu a realizaci. Jsme flexibilní a v případě větších sérií je možnost urychlení částečného dodání.

Sestavení BOM

Sestavíme Vám BOM list včetně nacenění a seznamu osazených komponent. Náhrady a nedostupné komponenty řešíme ve spolupráci s Vámi.

Výroba šablon a nanášení pasty

Pájecí pastu nanášíme automatickým sítotiskem pomocí pneumaticky upínaného systému Zel Flex. Používáme osvědčené pájky od výrobce Almit v bezolovnaté i olovnaté verzi.

Dodání DPS

Možnost expresního dodání DPS již od dvou pracovních dnů.

Strojní osazení SMD

Osazujeme na strojích MyData od švédského výrobce Mycronic. Stroje během ukládání komponent měří rozměry a elektronické vlastnosti, nedochází tak k osazovacím chybám. Podávací systém Agilis minimalizuje ztráty komponent pro zavádění do strojů.

Osazení THT

Provádíme strojní trimming vývodových součásteky a následné ruční osazení do DPS. Nabízíme Vám i podlepení větších komponent.

Strojní i ruční pájení

Pájíme ve strojích Asscon VP800, Quicky450 v parách Galdenu a na cínových vlnách Aries300. Pro ruční pájení používáme stanice Weller.

Strojní mytí

Nabízíme čištění DPS a reporty o kvalitě pomocí sondy vodivosti. Ve spolupráci s našim partnerem společností DCT Czech Vám navrhneme postupy pro dosažení stoprocentního výsledku.

Kompletační montáže

Provádíme montáže modulů, včetně kompletace kabelových svazků.

Kontrola kvality

Všechny moduly prochází automatickou optickou inspekcí. Během kompletačních prací a po jejich dokončení je výrobek znovu kontrolován na kvalitu provedení.

Testování a oživování

Bezvadnost výrobků ověříme funkčním testem a oživením podle Vámi dodaných podkladů.

Balení a expedice

Hotové výrobky zabalíme v souladu s Vašimi potřebami, například přibalíme návod a napájecí kabel, aby byl výrobek připraven k předání Vašemu zákazníkovi.